imed3 (imed3) wrote,
imed3
imed3

Не с детьми воевать...

Оригинал взят у znaypravduukr_8 в П’яний чоловік з автоматом розгулював нічними вулицями Дніпра: поліція затримала невідомого

У Дніпрі поліція затримала нетверезого озброєного чоловіка // Інформатор

В ніч проти середи, 31 травня, у Дніпрі поліція затримала чоловіка, який розгулював вулицею з бойовим автоматом Калашникова. Окрім того, затриманий мав при собі магазин з 19 патронами. Про це повідомляє " Інформатор ". Як розповіли правоохоронці, виклик надійшов до поліції близько 2:30. Заявники повідомили, що на проспекті Гагаріна, ближче до ТРЦ "Дафі", розгулює чоловік з автоматом. Відтак, поліцейські відразу вирушили на місце виклику. Після затримання чоловіка поліцейські розповіли журналістам, що наближаючись до вулиці Абхазької, побачили людину, яка помітила правоохоронців та відразу ж побігла за будинок. Поліцейські додали, що чоловік щось тримав у руках. Ми з напарником вирішили затримати його, оскільки побачили на ньому сині штани – це була основна прикмета. Коли я підбігав до нього, він тримав перед собою руки. Не знаю, що він хотів зробити, але було прийнято рішення затримати його і надягти наручники, – розповів заступник командира першого батальйону Сергій Кривошея. Він зазначив, що неозброєним оком можна було помітити приклад автомата, що стирчав з-під куртки чоловіка. Зазначається, що затриманий чоловік на питання про те, чому він пізно вночі перебував на вулиці зі спорядженим автоматом, відповів, що вийшов попити пива. Поліцейські доставили затриманого в Соборне відділення поліції для подальшого з'ясування обставин.
*** (перевод Яндекс)
Перевести вGoogleBingВ ночь на среду, 31 мая, в Днепре полиция задержала мужчину, который разгуливал по улице с боевым автоматом Калашникова. Кроме того, задержанный имел при себе магазин с 19 патронами. Об этом сообщает " Информатор ". Как рассказали правоохранители, вызов поступил в полицию около 2:30. Заявители сообщили, что на проспекте Гагарина, ближе к ТРЦ "Дафи", разгуливает мужчина с автоматом. Следовательно, полицейские сразу отправились на место вызова. После задержания мужчины полицейские рассказали журналистам, что приближаясь к Абхазской улице, увидели человека, которая заметила правоохранителей и сразу же побежала за дом. Полицейские добавили, что мужчина что-то держал в руках. Мы с напарником решили задержать его, поскольку увидели на нем синие штаны – это была основная примета. Когда я подбегал к нему, он держал перед собой руки. Не знаю, что он хотел сделать, но было принято решение задержать его и надеть наручники, – рассказал заместитель командира первого батальона Сергей Кривошея. Он отметил, что невооруженным глазом можно было заметить приклад автомата, торчащий из-под куртки мужчины. Отмечается, что задержанный мужчина на вопрос о том, почему он поздно ночью находился на улице со снаряженным автоматом, ответил, что вышел попить пива. Полицейские доставили задержанного в Соборное отделение полиции для дальнейшего выяснения обстоятельств.

Поддержать наш блог, imed3, вы можете в любое время переводом на кошелек Веб Мани. Webmoney:
В рублях R550314956202
В евро E345289081367
В долларах США Z750972481160
Tags: Украина, гуманизм, дневник, иняз, права человека, разоблачая ложь
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments