imed3 (imed3) wrote,
imed3
imed3

Не с детьми воевать...

Оригинал взят у znaypravduukr_8 в П’яний чоловік з автоматом розгулював нічними вулицями Дніпра: поліція затримала невідомого

У Дніпрі поліція затримала нетверезого озброєного чоловіка // Інформатор

В ніч проти середи, 31 травня, у Дніпрі поліція затримала чоловіка, який розгулював вулицею з бойовим автоматом Калашникова. Окрім того, затриманий мав при собі магазин з 19 патронами. Про це повідомляє " Інформатор ". Як розповіли правоохоронці, виклик надійшов до поліції близько 2:30. Заявники повідомили, що на проспекті Гагаріна, ближче до ТРЦ "Дафі", розгулює чоловік з автоматом. Відтак, поліцейські відразу вирушили на місце виклику. Після затримання чоловіка поліцейські розповіли журналістам, що наближаючись до вулиці Абхазької, побачили людину, яка помітила правоохоронців та відразу ж побігла за будинок. Поліцейські додали, що чоловік щось тримав у руках. Ми з напарником вирішили затримати його, оскільки побачили на ньому сині штани – це була основна прикмета. Коли я підбігав до нього, він тримав перед собою руки. Не знаю, що він хотів зробити, але було прийнято рішення затримати його і надягти наручники, – розповів заступник командира першого батальйону Сергій Кривошея. Він зазначив, що неозброєним оком можна було помітити приклад автомата, що стирчав з-під куртки чоловіка. Зазначається, що затриманий чоловік на питання про те, чому він пізно вночі перебував на вулиці зі спорядженим автоматом, відповів, що вийшов попити пива. Поліцейські доставили затриманого в Соборне відділення поліції для подальшого з'ясування обставин.
*** (перевод Яндекс)
Перевести вGoogleBingВ ночь на среду, 31 мая, в Днепре полиция задержала мужчину, который разгуливал по улице с боевым автоматом Калашникова. Кроме того, задержанный имел при себе магазин с 19 патронами. Об этом сообщает " Информатор ". Как рассказали правоохранители, вызов поступил в полицию около 2:30. Заявители сообщили, что на проспекте Гагарина, ближе к ТРЦ "Дафи", разгуливает мужчина с автоматом. Следовательно, полицейские сразу отправились на место вызова. После задержания мужчины полицейские рассказали журналистам, что приближаясь к Абхазской улице, увидели человека, которая заметила правоохранителей и сразу же побежала за дом. Полицейские добавили, что мужчина что-то держал в руках. Мы с напарником решили задержать его, поскольку увидели на нем синие штаны – это была основная примета. Когда я подбегал к нему, он держал перед собой руки. Не знаю, что он хотел сделать, но было принято решение задержать его и надеть наручники, – рассказал заместитель командира первого батальона Сергей Кривошея. Он отметил, что невооруженным глазом можно было заметить приклад автомата, торчащий из-под куртки мужчины. Отмечается, что задержанный мужчина на вопрос о том, почему он поздно ночью находился на улице со снаряженным автоматом, ответил, что вышел попить пива. Полицейские доставили задержанного в Соборное отделение полиции для дальнейшего выяснения обстоятельств.

Поддержать наш блог, imed3, вы можете в любое время переводом на кошелек Веб Мани. Webmoney:
В рублях R550314956202
В евро E345289081367
В долларах США Z750972481160
Tags: Украина, гуманизм, дневник, иняз, права человека, разоблачая ложь
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments